Õiguskoolitus: kuidas advokaat põllumeest aidata saab ja raha kokku hoiab?

  • Toimumise aeg: 11. oktoobril 2023 kell 15.30-16.00
  • Toimumise koht: Advokaadibüroo TRINITI OÜ messiboksis, A-17
  • Sihtgrupp: ettevõtte juhid, omanikud, spetsialistid
  • Teemad: õiguslikud soovitused
  • Korraldaja: Advokaadibüroo Triniti OÜ
  • Osavõtutasu: EPA2023 pileti/kutsega tasuta
temaatika

Registreerimine

Seminarile on vajalik eelnev registreerimine sellel lingil. Aga tasub ka julgelt ligi astuda siis kui ei jõudnud registreeruda.

temaatika
temaatika

Lähemalt

Teemad/päevakava:

Seminaril anname ülevaate, kuidas ja mis olukordades tasub oma tegemistesse advokaati kaasata ning kuidas advokaadi abi enda jaoks kasulikult ja kasumlikult rakendada. Räägime oma kogemustest põllumajandusettevõtjate ja ka muude valdkondade nõustamisel. Arvame, et hea advokaadi abi on kokkuvõttes odav, sest hoiab raha kokku või toob selle tagasi. Samas võib läbi mõtlemata ja perspektiivihinnanguta alustatud õigusvaidlus või sisuliselt läbi analüüsimata leping kokkuvõttes väga kalliks maksma minna.

Seminari taust ja lisainfo:

Lühiseminar toimub mõlemal messipäeval advokaadibüroo boksis, astu ligi ka siis, kui ei jõudnud registreerida. Kui seminarile ei jõua, tule esita sobival ajal oma õiguslik küsimus samas boksis meie advokaadile – messi ajal antud vastused ja nõu on tasuta!

Esinejad:

Advokaadibüroo TRINITI Põllumajanduse töögrupi advokaadid ja juristid

TRINITI advokaatidel on eriline huvi ja laialdased kogemused põllumajanduse ja toidutootmise valdkonna ettevõtjate õigusnõustamisel. Oleme nõustanud viimaste aastate olulisemaid põllumajandusettevõtete müügitehinguid, aitame kliente laial skaalal põllumajandustoetustest vaidluste ja lepinguteni ning oleme üks väga vähestest sekrotile keskendunud advokaadibüroodest.

temaatika

Lisainfo

Advokaadibüroo Triniti OÜ

siim.maripuu@triniti.ee

Tel 53413600